Giriş Yap

Kapat

Hesap oluşturarak, sipariş durumunuza ve geçmişinize erişim sağlayabilirsiniz. Hesap oluştur bağlantısına tıklayarak kısa sürede hesap oluşturabilirsiniz. Sizden sadece satın alma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için gerekli bilgileri isteyeceğiz.

Hesap Oluştur

2000TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo!

Kapat
Cart (0) 0 / 0.00TLessential* olmazsa olmaz, vazgeçilmez.


essential* olmazsa olmaz, vazgeçilmez.

Satın alırken düşün. 

sensessentials'da çevreye olan etkimizi minimuma indirmek, topluma olan etkimizi ise pozitife döndürmek için çevre ve sosyal sorumluluk konularında bilinçli fabrikalar, boyahaneler ve atölyelerle çalışıyoruz. Kumaşlarımızın tamamı organik ve doğal elyaftan yalnızca sipariş miktarı kadar üretiliyor, doğaya ve cilde zarar vermeyen boyalarla boyandıktan sonra üretim için atölyemize teslim ediliyor. Tedarik zincirimiz yalnızca 80 kilometrelik bir alana yayılmış durumda – yerel tedarik zinciri = kısa mesafeler = daha az karbon ayak izi.
Satın alırken düşün. 


Essential’ına iyi bak.

Essential’ına iyi bak.

Bir kıyafetin ömrünü 9 ay uzatmanın karbon, su ve atık ayak izini %25 azalttığı söyleniyor. Sensessentials’da her ürünü bunu düşünerek hayal ettik. Aldığın her bir parça, yalın tasarımı ve kaliteli üretimiyle dolabında uzun yıllar yer etmesi için üretildi. Senden tek ricamız, aldıklarına iyi bak.

Yapabileceğinin en iyisini yap. 

Dünyayı essential’larla kurtaramayacağımızı biliyoruz, ancak çevresel etkimizi en aza indirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ürünlerin yıkanmasından (daha az yıka – dolu yıka) paketlemesine (%100 organik pamuktan ürettiğimiz keseleri tekrar tekrar kullanabilirsin) kadar günlük seçimlerimizin olumlu bir etkisi olması gerektiğine inanıyoruz.


Yapabileceğinin en iyisini yap. 

Scroll To TopScroll To Top