Giriş Yap

Kapat

Hesap oluşturarak, sipariş durumunuza ve geçmişinize erişim sağlayabilirsiniz. Hesap oluştur bağlantısına tıklayarak kısa sürede hesap oluşturabilirsiniz. Sizden sadece satın alma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için gerekli bilgileri isteyeceğiz.

Hesap Oluştur

2000TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo!

Kapat
Cart (0) 0 / 0.00TL

Essential'ına iyi bak

Biliyoruz, yeni aldığın giysilerinin yıkama talimatların okurken kafan karışıyor - çoğu zaman bakmadan kesip atıyorsun. Biz de öyle – bu yüzden ürünlerimizi bakımı kolay kumaşlarden üretmeye özen gösteriyoruz.

Essential’larının ömrünü uzatmak ve çevreye olan etkisini minimuma indirmek için bilmen gerekenleri basitleştirdik ve ne zaman istersen göz atabilmen için bu sayfaya sabitledik.

Daha az yıka

Kumaşlarımız anti bakteriyel özelliğe sahip, bu nedenle essential’larını (alt çamaşır hariç tabii!) her giyişten sonra yıkamak yerine havalandırmanı tavsiye ediyoruz. Hem enerji ve su tasarrufu yap, hem de giysilerinin uzun ömürlü olmasını sağla.

Ters yıka

Bambu örme kumaş doğal elyaf yapısı nedeniyle tüylenme ve boncuklanmaya yatkın olduğu için essential'larını ters çevirip yıkamanı öneriyoruz.

Dolu yıka

Fazla su kullanımını önlemek için, çamaşır makinasının tamamını dolduracak kadar çamaşır birikmesini bekle.

Soğuk yıka

Soğuk ve kısa programda yıkayarak hem essential’larının çekmesini engelle hem de enerji tasarrufu yap - makinayı 40 dereceden 30 dereceye indirmek bile % 60'a kadar daha az enerji tüketmesini sağlar!

Kurutmak için as

Kumaşlarımız doğal elyaflardan üretildiği için hassaslar, dolayısıyla mümkün olduğunca kurutma makinasından uzak dur. Çamaşırları asarak ütü ihtiyacını da azalt ve kumaşların aşınmasını önle.


Bunu söylemeye dahi gerek yok ama kuru temizlemeden uzak dur!

SENS24_WEB-127.jpg__PID:88bb2262-01d5-47d5-9250-4ab9fc0d474a
SENS24_WEB-127.jpg__PID:88bb2262-01d5-47d5-9250-4ab9fc0d474a
Scroll To TopScroll To Top