İade 

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde bize hello@sensessentials.com adresinden iade talebinizi iade etmek istediğiniz ürün listesiyle iletebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak 7 iş günü içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  

- Hijyen hassasiyeti bulunan iç giyim alt kategori ürünlerin (külot, bodysuit, boxer gibi) ve maskelerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade yapılacak paketin kargo bedeli müşteriye aittir. İade sürecinde kaybolan ya da zarar gören kargolar için sorumluluk kabul edilmemektedir.

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size e-posta ile iletilir. E-posta adresinize gönderilen onay mesajından itibaren 5-7 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

- İade ettiğiniz ürünlerin iade koşullarına uygun olmaması durumunda sizinle iletişime geçilir ve talebiniz doğrultusunda adresinize karşı ödemeli kargo ile geri gönderilir.

-  Ücretsiz kargo seçeneğinden faydalandıysanız, iade etmek istediğiniz ürünlerden sonra sepet tutarınız 750TL altında olması durumunda tarafınıza 34TL kargo ücreti yansıtılacaktır.

- İndirimli ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

- Değişim kabul edilmemektedir.

 

Kargo 

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Firmamız UPS kargo ile çalışmaktadır.

Kargo teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Adres teslim dışı bölgeler ve belirli günler teslimat yapılan bölgeler hakkında bilgi almak için UPS’in internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Gönderiniz gerçekleştiğinde size e-mail ile kargo takip numarası gönderilecektir. UPS kargo takip linkinden (https://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx) takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Türkiye geneline tüm gönderiler UPS kargo aracılığıyla 750 TL ve üstü alışverişlerde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sepetiniz 750 TL altındaysa 34 TL kargo ücreti ödeme sırasında alışveriş tutarınıza eklenir.

Teslimat sırasında adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz şubeye geri gider ve bir sonraki iş günü tekrar adresinize getirilir. İkinci kez teslimat için gelindiğinde adreste bulunmamanız durumunda kargonuz ofis adresimize iade edilir.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar olup olmadığını kontrol edip, hasar tespiti durumunda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.